Podmínky

 1. Zvíře přijaté na stříhání musí být naprosto zdravé, bez vnějších parazitů či plísní. Pokud se v průběhu stříhání prokáže výskyt parazitů nebo onemocnění kůže, bude to zohledněno ve vyúčtování. Vyhrazuji si právo na stříhání nepřijmout nemocné zvíře.
 2. Zvíře musí být přivezeno v přepravce, ne v krabici nebo v náručí.
 3. Stříhám jen drobná zvířata – králíčky (teddy a lvíčky) a dlouhosrstá morčata (peruálnec, šeltie, coronet, merino atd.). Nestříhám srst psům ani kočkám. Srst zvířat nebarvím, drápky nelakuji. 
 4. Králíček musí mít platné očkování proti králičímu moru a myxomatóze.
 5. Na stříhání nepřijímám agresivní zvířata. Pokud zvíře při stříhání jeví známky agresivity, může být zákazníkovi ihned vráceno. Případné kousnutí zvířetem může být zohledněno ve vyúčtování.
 6. Zákazník je povinen si své zvíře vyzvednout v místě stříhání (Marie Cibulkové 1177/10, Praha – Nusle).
 7. V případě, že si zákazník své zvíře nemůže vyzvednout ihned po ostříhání a vyzvedne si ho po předchozí domluvě až po hodině po ostříhání nebo později, může být vyzván k zaplacení pronájmu klece, který činí 350 Kč. V případě, že zákazník nedodá zvířeti vlastní krmení, bude mu naúčtováno navíc 30 Kč za krmení a vodu a 30 Kč za podestýlku.
 8. V případě, že si zákazník rezervuje termín a bez omluvy před termínem se nedostaví, bude po něm požadováno storno 500 Kč + proplacení času stráveného čekáním (50 Kč/15 minut).
 9. V případě, že zákazník zruší (nebo přesune) termín stříhání v kratší době, než 24 hodin předem, bude po něm požadováno storno 500 Kč.
 10. Pokud má zákazník zájem o stříhání zvířete v rámci hlídání, bude zvíře ostříháno ihned po jeho příjezdu na hlídání. Jindy stříhání bohužel není možné. O zájmu o stříhání je třeba mě informovat již při objednání hlídání.
 11. Tolerance čekání na zákazníka oproti domluvenému času je 15 minut. Za každých dalších 15 minut čekání bez omluvy před domluveným termínem může být účtováno 50 Kč. Pokud bude celková doba zpoždění zákazníka oproti domluvenému času činit dobu delší než 30 minut, zvíře nemusí být na stříhání přijato a stříhání může být zrušeno. V takovém případě bude zrušení stříhání zákazníkovi oznámeno telefonicky nebo formou sms, v případě, že nebude možné se s ním telefonicky spojit.
 12. Zákazník souhlasí s tím, že ze stříhání bude pořízena fotodokumentace, kterou jsem oprávněna použít zejména na svých webových stránkách a na stránce Facebooku. Na takto pořízenou fotodokumentaci se pak na mě, jako jejího pořizovatele, vztahují veškerá autorská práva.
 13. Od 1.1.2023 umožňuji pouze bezhotovostní platby.

Vyhrazuji si právo obchodní podmínky dále upravovat.

Obchodní podmínky jsou platné s účinností od 1.11.2020.