Podmínky

 1. Zvíře musí být naprosto zdravé, bez vnějších parazitů. Vyhrazujeme si právo na stříhání nepřijmout nemocné zvíře.
 2. Zvíře musí být přivezeno v přepravce, ne v krabici nebo v náručí.
 3. Stříháme jen drobná zvířata – králíčky a morčata. Nestříháme srst psům ani kočkám. Srst zvířat nebarvíme, drápky nelakujeme.
 4. Na stříhání nepřijímáme agresivní zvířata.
 5. Zákazník je povinen si své zvíře vyzvednout v místě stříhání (Marie Cibulkové 1177/10, Praha – Nusle).
 6. V případě, že si zákazník své zvíře nemůže vyzvednout ihned po ostříhání a vyzvedne si ho po předchozí domluvě až po hodině po ostříhání nebo později, může být vyzván k zaplacení pronájmu klece, který činí 350 Kč. V případě, že zákazník nedodá zvířeti vlastní krmení, bude mu naúčtováno navíc 30 Kč za krmení a vodu a 30 Kč za podestýlku.
 7. V případě, že si zákazník rezervuje termín a bez omluvy před termínem se nedostaví, bude po něm požadováno storno 500 Kč + proplacení času stráveného čekáním (50 Kč/15 minut).
 8. V případě, že zákazník zruší termín stříhání méně než 24 hodin předem, bude po něm požadováno storno 500 Kč.
 9. Pokud má zákazník zájem o stříhání zvířete v rámci hlídání, bude zvíře ostříháno ihned po jeho příjezdu na hlídání. Jindy stříhání bohužel není možné. O zájmu o službu stříhání je třeba nás informovat již při objednání hlídání.
 10. Tolerance čekání na zákazníka oproti domluvenému času je 15 minut. Za každých dalších 15 minut čekání bez omluvy před domluveným termínem může být účtováno 50 Kč. Pokud bude celková doba zpoždění zákazníka oproti domluvenému času činit dobu delší než 30 minut, zvíře nemusí být na stříhání přijato a stříhání může být zrušeno. V takovém případě bude zrušení stříhání zákazníkovi oznámeno telefonicky nebo formou sms, v případě, že nebude možné se s ním telefonicky spojit.
 11. Zákazník souhlasí s tím, že ze stříhání bude pořízena fotodokumentace, kterou jsme oprávněni použít zejména na našich webových stránkách a na stránce Facebooku. Na takto pořízenou fotodokumentaci se pak na nás, jako jejího pořizovatele, vztahují veškerá autorská práva.
 12. Od 1.5.2020 umožňujeme pouze bezhotovostní platby.

Vyhrazujeme si právo obchodní podmínky dále upravovat.

Obchodní podmínky jsou platné s účinností od 1.10.2017.